Aleksandra Jaśniak

Aleksandra JaśniakAleksandra Jaśniak z wykształcenia psycholog, językoznawca. Urodzona w Polsce. Od 29 lat mieszka w USA, wiele lat w Chicago, a obecnie na Florydzie. Jej babcia Aleksandra miała nadprzyrodzony dar przewidywania przyszłości, dzięki któremu przeżyła II wojnę światową z dziesięciorgiem dzieci. Aleksandra Jaśniak odziedziczyła po niej nie tylko imię, ale także nadzwyczajną intuicję i umiejętność pomagania innym. Wkroczyła w świat tarota. Tarot pozwolił jej nie tylko przeżyć tęsknotę za krajem daleko od Polski, ale był także osobistym doradcą w wielu dziedzinach życia.

W 1990 roku wydała pierwsze polskie karty tarota i książkę: "Wróżba z kart tarot". Książka wyjaśnia filozofię tych wspaniałych, mistycznych kart i podaje bardzo prosty sposób ich poznania. Ukryta mądrość i siła kart tarota może pomóc nam nie tylko w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych , ale także głębiej wejrzeć we własne życie, w głąb siebie. Analizując myśli, trudną sytuację w jakiej się znaleźliśmy, stajemy się bardziej uważni i znajdujemy rozwiązania. Tarot jest idealnym domowym psychologiem.


Aleksandra Jaśniak - Wróżba z kart tarot


Encyklopedia tarota

Encyklopedia tarotaEncyklopedia tarota ("The Encyclopedia of Tarot"), której autorami są Stuart R. Kaplan i Jean Huets, była wydana po raz pierwszy 25 lat temu i zawierała 250 talii. Karty i książka Aleksandry Jaśniak (wersja czarno-biała i wersja kolorowa) zostały wybrane przez autorów i umieszczone w encyklopedii w 2005 roku oraz otrzymały bardzo wysoką ocenę. W obecnej encyklopedii znajduje się 11.000 talii kart tarot, w tym ponad 100 japońskich.

Encyklopedia tarota

Media

Aleksandra Jaśniak jest znaną autorką tarota nie tylko w USA i Polsce, ale także w wielu innych krajach świata. Opinie o jej pracy i jej tarocie od 20 lat ukazują się w prasie i mediach amerykańskich, polskich i europejskich. Udzieliła wywiadów w Chicago m.in. następującym gazetom i pismom: Relax, Panorama, Dziennik Związkowy, gościła na antenie TVP Polonia, Radio AM 1030, Radio AM 1490, w Polsce: w TVP1, TVP2, TVP Polonia, PR Jedynka, PR Dwójka, w stacjach lokalnych. Pisały o niej m.in.: Pani, Przyjaciółka, Wprost, Nie z tej ziemi, Twoje imperium, Wróżka.

Tygodnik "Wprost" uznał tarota Aleksandry Jaśniak za jeden z bestsellerów 1998 roku.

Linki

Copyright © Aleksandra Jaśniak 2010-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone